Cieśla Szalunkowy / Forskalingsnekkere – Norwegia

2019-08-14 ID OFERTY: 19185
  • Praca Na Teraz (zobacz więcej)

    Norwegia

    • pełny etat
    Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej:Cieśla szalunkowy/ forskalingsnekkere – NorwegiaMiejsce pracy: Cała Norwegia Opis zadań: Montaż szalunków systemowych w budownictwie mieszkalnymSzalowanie tradycyjnePraca na szalunkach Peri, DokaWymagania: Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowyZnajomość systemów szalunkowych (PERI, DOKA, ALSINA, ULMA)Znajomość tradycyjnego modelu szalowaniaUmiejętność czytania rysunków technicznychZnajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie dobrym – warunek koniecznyDoświadczenie w pracy w Norwegii mile widzianeOferujemy: Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu PracyWynagrodzenie 185,5 NOK - 210 NOK brutto/godz.Darmowy przelot do NorwegiiDofinansowanie dojazdów do pracyPełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkoweMożliwość skorzystania z feriepenger – 12%Prace do wakacjiPomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach NorweskichWymagane dokumenty: CVZdjęciePotwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustneAplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.   Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.