Mechanik – Norwegia

2019-11-21 ID OFERTY: 47572
  • Praca Na Teraz (zobacz więcej)

    Norwegia

    • pełny etat
    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik samochodowy- NorwegiaNr ref.: MS/N/09.2019Miejsce pracy: Norwegia (różne lokalizacje) Opis: wykonywanie napraw głównych i bieżących samochodów osobowych lub ciężarowych (w zależności od posiadanego doświadczenia)wymiana części eksploatacyjnychpraca w autoryzowanych serwisach lub mniejszych warsztatachWymagania:  Doświadczenie w naprawie samochodów min. 2 lataZnajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracyDoświadczenie z autoryzowanych serwisów samochodowych będzie dużym atutemPozytywne referencje od poprzednich pracodawcówOferujemy: Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu PracyPrace w solidnym warsztacie samochodowym (także autoryzowanym), z możliwością rozwoju oraz bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnymWynagrodzenie w granicach 190 – 230 NOK brutto/h (uzależnione jest od doświadczenia oraz kwalifikacji kandydata)Koszt podróży do Norwegii pokryty w wysokości do 1.500 NOK,Pomoc w zakwaterowaniu oraz sprawach administracyjnych (urząd podatkowy), a także wsparcie konsultanta na miejscu,Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc w wysokości do 5.000 NOKAplikacje:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.