Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Monter rusztowań - SZWECJA

Data dodania oferty: 2020-07-10
ID oferty: 122879
Dodaj do obserwowanych

E.S.G. Work Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
, Malmö
pełny etat | umowa o pracę

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii.

W związku z rozpoczęciem nowych projektów w Szwecji poszukujemy MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż rusztowań przemysłowych lub fasadowych,
  • pomoc przy załadunku i rozładunku rusztowań,
  • współpraca z kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie - warunek konieczny,
  • uprawnienia montera rusztowań - Polskie oraz Szwedzkie,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji,
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, dojazdy, sprzęt oraz odzież do pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne polskie i zagraniczne.

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA