14,15 euro brutto/h - praca przy trybowaniu wieprzowiny w Belgii

2020-09-02 ID OFERTY: 130080
 • KS Service (zobacz więcej)

  Belgia,  Ichtegem

  • umowa o pracę
  • pełny etat
Chcesz wiedzieć więcej o ofercie?

Zadzwoń do naszego Rekrutera tel: +48 506 561 7123  on udzieli Ci szczegółowych informacji o ofercie!

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jesteśmy polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na teryorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta - rodzinnej firmy zajmującej się produkcją wędlin - poszukujemy Kandydatów zainteresowancyh podjęciem długofalowej współpracy.

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za:
 • trybowanie mięsa (wieprzowina)
 • inne czynności przy produkcji wędlin
 • przestrzeganie zasad bhp na stanowisku pracy

 

Co otrzymasz w zamian?
 • polską umowę o pracę opartą o belgisjkie warunki płacy - belgijskie wynagrodzenie a swoje składki emerytalne gromadzisz w Polsce
 • podstawę wynagrodzenia to 14,15 EURO brutto /h
 • dodatkowe wynagrodzenie za używanie własnego samochodu
 • 13. pensję raz do roku!

 

Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.