Cieśla szalunkowy – Holandia

2020-08-14 ID OFERTY: 126284
  • ABC WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zobacz więcej)

    Holandia,  Różne lokalizacje Holandia

    • wszystkie
    • wszystkie
zapytaj + CV
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku CIEŚLA SZALUNKOWY
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Różne lokalizacje Holandia

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie 500€ netto /40h.
-zatrudnienie na holenderskich warunkach
-Zorganizowane zakwaterowanie
-wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
-dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
-zorganizowane dojazdy do pracy
-ubezpieczenie zdrowotne
-opiekę polskiego koordynatora
-pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
- indywidualnie ustalany termin wyjazdu
-premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
-Wymagają doświadczenia przy stawianiu szalunków systemowych (Peri, Doka) na budowach infrastruktury (mosty, wiadukty, tunele) oraz przemysłowych (fabryki). Wymagana m.in. komunikatywna znajomość j.niemieckiego, niderlandziego lub angielskiego. Jeżeli wyjazd w grupie to nie wszyscy muszą znać Mile widziane posiadanie certyfikatu VCA. Jeżeli go nie ma to musi odbyć kurs, jego koszt to 200 euro, ale jeżeli przepracuje 52 tygodnie nie ponosi jego kosztów. Jeżeli zakończy wcześniej to z ostatniej wypłaty potrącana jest różnica, Wymagane własne narzędzia podręczne: młotek, calówka, piłka ręczna oraz ołówek. Na początku pracy otrzymuje się własne ubranie ochronne.

Wymagania:
-Doświadczenie na ww. stanowisku
-podstawowa znajomość j.niemieckiego lub niderlandziego lub angielskiego
-Odpowiedzialność, dokładność
-Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: i nfo@abcwork.eu Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.