Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy

Data dodania oferty: 2020-06-22
ID oferty: 112600
Dodaj do obserwowanych

Concept Plus

(zobacz więcej)
Niemcy, Garrel
umowa o pracę | pełny etat
Zobacz na mapie
Zadzwoń 052... zobacz cały
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Garrel (70 km od Bremy)

Zakres obowiązków:

● Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych
● Podłączanie nowych maszyn
● Dbanie o brak zastojów w produkcji

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

● Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik, elektryk lub w zawodzie pokrewnym
● Doświadczenia w pracy jako elektryk
● Zdolności technicznych
● Rzetelności
● Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Na co możesz liczyć z naszej strony:

● Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od ok. 12 € – 16 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
● Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
● Możliwość zostania przejętym przez zakład
● Komfortowe zakwaterowanie w pojedynczych pokojach blisko zakładu pracy

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
[zobacz email] | Tel. 052/ [zobacz tel]

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA