Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

INŻYNIERA BUDOWY DS. KONTRAKTOWANIA ze znajomością języka niemieckiego

Data dodania oferty: 2020-02-28
ID oferty: 93296
Dodaj do obserwowanych

DAKO JOB CENTER

(zobacz więcej)
Niemcy, Berlin (śląskie)
umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

- sprawdzanie i optymalizacja ofert i umów podwykonawczych pod kątem wyboru technologii wykonania robót
- sprawdzenie przedmiarów pod kątem zgodności z zakresem prac, prognozowanym zużyciem materiałów
- analiza poszczególnych zakresów prac pod kątem wyboru korzystnych rozwiązań robót oraz materiałów
- weryfikacja kosztów związanych z obsługą obiektów
- bieżąca współpraca z działem realizacji inwestycji, kierownikami i inżynierami poszczególnych inwestycji
- raportowanie zgodnie z wymogami zarządu, kierownictwa i działu kontrolingu
- wsparcie w aktualizacji informacji o przewidywanych kosztach na poszczególnych budowach

Wymagania stanowiska

- wykształcenie wyższe techniczne budowlane - warunek konieczny
- znajomość języka niemieckiego (C1/C2) – warunek konieczny
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanych
- bardzo dobra znajomość  środowiska Ariba / Itwo oraz Office/ MS Excel
- wiedza z zakresu ofertowania i kosztorysowania
- wysokie umiejętności analityczne
- umiejętność weryfikacji kosztów
- łatwość rozwiązywania problemów, poszukiwania nowych rozwiązań
- doskonała komunikatywność, umiejętność współpracy oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,
- znajomość j. angielskiego na poziomie B1 mile widziana
- gotowość do pracy na terenie Niemiec, elastyczność
- mile widziany własny samochód

Oferujemy

- Pracę u lidera rynku  niemieckiego o stabilnej międzynarodowej pozycji
- Możliwość rozwoju poziomego i pionowego
- Umowę o pracę/ kontrakt
- Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
- Dobrą atmosferę pracy
- Narzędzia pracy
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Stałą współpracę
- Satysfakcjonujące wynagrodzenie/ benefity

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA