Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierowca ciagnika / Zugmaschineführer w Porcie

Data dodania oferty: 2020-02-18
ID oferty: 91019
Dodaj do obserwowanych

Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH

(zobacz więcej)
Niemcy, Kiel
umowa o pracę | pełny etat
od 13,50 EUR za godzinę
Zadzwoń M 0... zobacz cały
Miejsce pracy: Kiel
Twoje zadania:
- Obsluga ciagnika (Zugmaschine) w Porcie
- Zaladunek i rozladunek towaru – Kontenerow i Statkow oraz LKW
- Praca w systemie zmianowym
Czego oczekujemy:
- Posiadanie ponizszych uprawnien – do obslugi wozka widlowego, prawo jazdy kategorii CE, prawo jazdy klasy C,
- Wiedza w zakresie konserwacji pojazdow mechanicznych
- Umiejetnosc zabezpieczania ladunku
- Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
- Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
- Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie dobrym podstawowym, min A2
- Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem – pracodawca nie organizuje transportu do i z pracy
Co oferujemy:
- Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 13.50 € brutto / h
- Bonus wakacyjny i switeczny po min pol roku pracy
- Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
- Bezplatne zakwaterowanie , w pelni wyposazone pokoje 2- 3 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy
- Prace na dluzszy okres czasu
- Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA