Kierownik magazynu - od 15,54 euro/h brutto +benefity - Belgia

2020-08-26 ID OFERTY: 128499
 • KS Service (zobacz więcej)

  Belgia,  Gent

  • umowa o pracę
  • pełny etat
Za co będziesz odpowiedzialny?Klient, dla którego poszukujemy Pracowników, jest belgijskim Ekspertem w branży logistycznej. Konkretny Oddział, w którym będziesz zatrudniony, zajmuje się dystrybucją części do maszyn czyszczących, np. odkurzaczy.

Jako Team Leader będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie i koordynowanie pracy Operatorów Wózków Widłowych (niskiego i wysokiego składowania).

 

Opis firmyAgencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Kierownik Magazynu/Team Leader

 

Posiadasz doświadczenie jako Brygadzista? Dołącz do nas!Jeśli:
 • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu magazynem
 • posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
 • możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem
 • chcesz podjąć długoterminowe zatrudnienie

Jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

 

Atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i nie tylko!Jako Agencja Zatrudnienia certyfikowana w Polsce oraz Belgii zapewniamy umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii. Otrzymasz od nas stawkę godzinową w wysokości 15,54 EUR brutto, a w przypadku pracy w systemie zmianowym także dodatek zmianowy!

Oprócz tego zapewniamy liczne dodatki, takie jak:
 • karta paliwowa i dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
 • system poleceń 
 • bony żywieniowe
 • 13. premia – in. premia roczna
 • opieka naszego Koordynatora w Belgii
 • ubezpieczenie zdrowotne
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

 

Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.