Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kurier

Data dodania oferty: 2019-08-05
ID oferty: 5432
Dodaj do obserwowanych

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

(zobacz więcej)

Niemcy, Magdeburg

umowa o pracę | pełny etat
Zobacz na mapie
Zadzwoń 91 ... zobacz cały
Agencja Pracy APS Profit Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników na stanowisko:

Kurier

Miejsce pracy: Niemcy- Magdeburg

Zakres obowiązków:
- przygotowanie auta do wyjazdu (załadunek paczek zgodnie ze specyfikacją)
- dowóz paczek do Klienta
- rozliczenie z kierownikiem zmiany

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- pełna sprawność psychoruchowa
- kultura osobista i umiejętność współpracy z zespołem
- dbanie o czystość i sprawność powierzonego auta
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- czynne prawo jazdy kategorii B, kat. C mile widziana

Oferujemy:
- umowę o pracę
- możliwość stałej współpracy
- stabilne zarobki- wynagrodzenie 1600 euro netto + dodatkowo płatne weekendy+ premie
- praca od poniedziałku do soboty
- szkolenie przed rozpoczęciem pracy
- organizacja zakwaterowania (koszt do 200 euro/miesiąc)

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o aplikację (CV)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA