Lekarz Okulista, Schweinfurt, Niemcy - stanowisko także dla absolwentów

2020-09-03 ID OFERTY: 130519
  • S-CURE Medical Recruitment (zobacz więcej)

    Niemcy,  Raum Schweinfurt

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV
Für eine Augenklinik und Augenlaserklinik im Raum Schweinfurt suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen Weiterbildungsassistenten (m/w/d).

Die Praxis ist auf die Behandlung des Grauen Stares, Grünen Stares, Netzhautoperationen, Schie-loperationen, kosmetische Chirurgie des Gesichtes, intravitreale Injektionen bei allen Ar-ten der Makuladegeneration, kosmetische Laserchirurgie, Botox Injektionen, sowie einem sehr großen Einsatzbereich von Laseranwendungen am Auge spezialisiert.

Die Augenklinik ist auch an ausländischen Bewerbern/innen mit einer deutschen oder europäischen Approbation interessiert.

Wir bieten:
• Unterstützung bei Beantragung der Approbation
• individuellen Vorbereitungskurs als Vorbereitung für Fachsprachenprüfung C1 (kostenlos)
• 3 Jahre Weiterbildungsermächtigung

Ihr Profil:
• abgeschlossenes Studium der Humanmedizin
• sie verfügen über gute deutsche Sprachkenntnisse (mind.B2 )
• Hohes Engagement und Teamgeist
• Spaß am Umgang mit Patienten

Kontakt:
Ing. Pavla Scurova
E-Mail: p.scurova@s-cure.de (Deutsch, Englisch, Polnisch)
WEB: www.s-cure.de

Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.