Magazynier (Obsługa Reachtrucka) - 12 euro brutto/h - Belgia

2020-09-16 ID OFERTY: 151865
 • KS Service (zobacz więcej)

  Belgia,  genk

  • umowa o pracę
  • pełny etat
Opis firmyAgencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii. Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazyniera - Operatora Reachtrucka.

 

Dołącz do nas!Wystarczy, że posiadasz doświadczenie w pracy jako Pracownik Magazynowy i potrafisz obsługiwać wózki widłowe wysokiego składowania (typu reachtruck), a także posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym! Do Twoich obowiązków będzie należeć wykonywanie prac magazynowych oraz obsługa reachtrucka.

 

W zamian otrzymasz:


 • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (składki odprowadzane w Polsce, belgijskie wynagrodzenie)
 • stawkę 12 euro brutto/h
 • 150 euro netto za polecenie Kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
 • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
 • kartę paliwową oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski
 • 13. pensję (premię roczną)
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę naszego Koordynatora w trakcie Twojego zatrudnienia

 

Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.