Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Malarz budowlany

Data dodania oferty: 2020-01-27
ID oferty: 86151
Dodaj do obserwowanych

OutPoint sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Holandia, Holandia (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

- Malowanie domów nowych i starych zarówno w środku jak i na zewnątrz;
- Malowanie budynków biurowych i budynków użyteczności publicznej;
- Malowanie przy użyciu pędzla i wałka;
- Przygotowywanie powierzchni pod malowanie, mieszanie farb oraz dopasowywanie kolorów.

Wymagania stanowiska

- Doświadczenie zawodowe na stanowisku malarza zdobyte w zachodniej Europie;
- Mile widziana umiejętność pracy z agregatem do malowania natryskowego;
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
- Posiadanie podstawowych narzędzi pracy (młotek, śrubokręt, metrówka itp.);
- Posiadanie środków ochrony indywidualnej (obuwie ochronne, okulary, kask itp.);
- Własny samochód.
- Kandydaci, którzy nie posiadają holenderskiego lub niemieckiego certyfikatu bezpieczeństwa (odpowiednio VCA lub SCC), muszą zapisać się na kurs.

Oferujemy

- Darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy w pokojach jednoosobowych ze wspólną kuchnią i łazienką;
- Wynagrodzenie tygodniowe w kwocie [zobacz tel] Euro (w tym podatek i ubezpieczenie zdrowotne);
- Praca od poniedziałku do piątku ( 37,5 godziny);
- Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w sobotę.

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA