Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone

  • praca fizyczna
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Mechanik autobusów ze znajomością języka angielskiego (K/M)

Data dodania oferty: 2019-09-09
ID oferty: 515
Dodaj do obserwowanych

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

(zobacz więcej)

Belgia, Afflingem

umowa o pracę | pełny etat
Zobacz na mapie
Zadzwoń 668... zobacz cały
Miejsce pracy Affligem i Oudenaarde (Belgia)
Obowiązki:
• Konserwacja autobusów (wewnątrz i na zewnątrz)
• Montaż części do autobusu
• Bieżąca diagnoza i naprawa drobnych usterek np. silnika, akumulatora, wymiana opon, naprawa skrzyni biegów etc. ( w przypadku poważniejszych uszkodzeń sprzęt trafia do specjalisty)
• Drobne naprawy spawalnicze
Wymagania:
• Doświadczenia jako mechanik autobusów
• Wykształcenia kierunkowego
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Chęci do pracy w nadgodzinach i weekendy
Oferujemy:
• Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
• Zakwaterowanie płatne w wysokości 72 euro/ tydzień (pokoje jednoosobowe)
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, od 15,60 € - 16,41 € brutto/h + premia za nadgodziny + premia za pracę na telefon + kupon żywnościowy
• Nawet 125 € brutto zwrotu kosztów dojazdu, po przepracowanych czterech tygodniach + coroczny bonus 8,33% rocznego wynagrodzenia+ bonus wakacyjny 15,38% rocznego wynagrodzenia
• Zasiłek rodzinny na każde dziecko
• Transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz - wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem [zobacz tel]
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: [zobacz email]
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA