Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Mechanik/Blacharz

Data dodania oferty: 2019-12-20
ID oferty: 41122
Dodaj do obserwowanych

Orienta

(zobacz więcej)

Belgia, Belgia

umowa o pracę | pełny etat
Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta z Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik/ Blacharz

Opis stanowiska

- Praca od zaraz
- Montaż i demontaż poszczególnych elementów karoserii samochodów
- Naprawa uszkodzonej karoserii
- Przeprowadzanie napraw wgnieceń i deformacji elementów nadwozia
- Prostowanie nadwozi oraz ich montaż

Wymagania

- Doświadczenie na ww. stanowisku (doświadczenie z samochodami marki Audi i Volkswagen duży plus)
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Mile widziany własny samochód dostępny na wyjazd

Oferujemy

- Pomoc w relokacji ( oferowane zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem - 85 euro/ tydzień)
- Zatrudnienie na dłuższy okres czasu, możliwe stałe zatrudnienie
- Wynagrodzenie zaczynające się od 14 euro/ h
- 6 dodatkowych dni urlopowych w roku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku angielskim) za pomocą formularza zgłoszeniowego (przycisk: Aplikuj pod treścią ogłoszenia).

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA