Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Mechanik samochodów ciężarowych – Kassel – komunikatywny j. niemiecki

Data dodania oferty: 2020-07-06
ID oferty: 115827
Dodaj do obserwowanych

CE DRIVER Maria Kaszowska

(zobacz więcej)
Niemcy, Kassel
umowa o pracę | pełny etat
od 13 EUR do 16 EUR za godzinę
Zobacz na mapie
Zadzwoń 784... zobacz cały
Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego,
Wynagrodzenie: 13-16 € brutto / godzina
Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy
Aktualne: 06.07.2020

Opis stanowiska pracy:
• naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
• świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidulanych,
• wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii

Warunki zatrudnienia:
• praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
• dwie soboty pracujące w miesiącu,
• zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie 13-16 € brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B,
• minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
• udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: [zobacz tel] lub na adres mailowy: [zobacz email]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA