Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Mechanik Samochodowy / KFZ Mechaniker – bezplatne zakwaterowanie Wolfsburg

Data dodania oferty: 2020-02-18
ID oferty: 91023
Dodaj do obserwowanych

Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH

(zobacz więcej)
Niemcy, Wolfsburg
umowa o pracę | niepełny etat
od 2100 €... EUR miesięcznie
Zadzwoń 004... zobacz cały
Mechanik Samochodowy / KFZ Mechaniker – bezplatne zakwaterowanie
Miejsce pracy: Wolfsburg
Start: od zaraz
Twoje zadania:
- Montaz, demontaz, naprawa czesci samochodowych – samochody nowe
- Dbalosc o powierzone narzedzia i porzadek w miejscu pracy
- Praca w systemie zmianowym (3 zmiany)
Czego oczekujemy:
- Wyksztalcenie kierunkowe – mechanik samochodowy
- Posiadanie odpowiednich uprawnien / dyplomu ukonczenia szkoly
- Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
- Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
- Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym A1 / A2 – rozumienie podstawowych polecen w miejscu pracy
- Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
- Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 13,00 € brutto / h plus 24,00 € nieopodatkowanej „diety“ – srednie miesieczne wynagrodzenie brutto wynosi: 2100 € podstawy plus 504 € nieopodatkowanego dodatku
- Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
- Tresc umowy rowniez w jezyku polskim
- Zakwaterowanie - nieodplatne, w pelni wyposazone pokoje 2 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy
- Prace na dluzszy okres czasu
- Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA