Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Monter Rusztowań - Niemcy

Data dodania oferty: 2020-07-10
ID oferty: 122878
Dodaj do obserwowanych

E.S.G. Work Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Niemcy, Hamburg
pełny etat | umowa o pracę

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii:

W związku z rozpoczęciem nowego projektu w Niemczech poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • praca w Hamburgu i okolicach przy dużych projektach fasadowych i przemysłowych,
  • praca w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w Niemczech, 2 tygodnie w Polsce).

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Monter Rusztowań - warunek konieczny,
  • certyfikat SCC/VCA - mile widziany,
  • prawo jazdy kat. C+karta kierowcy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji,
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, dojazdy, odzież BHP, oraz pełne wyposażenie,
  • ubezpieczenie zdrowotne polskie i zagraniczne.

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA