Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Operator Heftrucka w Belgii - od 12,67 euro brutto/h

Data dodania oferty: 2020-06-24
ID oferty: 112799
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Belgia, Gent
umowa o pracę | pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Operator wózków widłowych niskiego składowania (Heftruck).

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako Kierowca Wózka Widłowego Niskiego Składowania (typu heftruck)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii swoim samochodem
  • chęć i motywacja do pracy

Benefity:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (stawka belgijska, składki odprowadzane w Polsce)
  • wynagrodzenie podstawowe (12,67 EUR) + dodatek zmianowy
  • liczne dodatki
  • opieka Koordynatora w Belgii i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Zakres zadań:

  • obsługa wózka widłowego niskiego składowania typu heftruck
  • inne prace magazynowe

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA