Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Operator maszyn CNC (obróbka drewna)

Data dodania oferty: 2020-07-20
ID oferty: 104608
Dodaj do obserwowanych

LINK2EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

(zobacz więcej)
Belgia, Wellen
umowa o pracę | pełny etat
od 14,50 EUR za godzinę
Zadzwoń 503... zobacz cały
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego belgijskiego klienta - firmy produkującej ramy do łóżek lamelowych oraz sprężynowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC do obróbki drewna

Miejsce pracy: Wellen, Belgia

Opis stanowiska:

Operowanie maszyną CNC do obróbki drewna

Poza operowaniem maszynami CNC gotowość do pracy produkcyjnej

Obrabianie drewnianych listew za pomocą maszyny

Montaż ram drewnianych oraz innych komponentów za pomocą wkrętarki udarowej/ elektrycznej lub pistoletu pneumatycznego.

Praca z kartą produktu

Tapicerowanie ram łóżek za pomocą tapicerskiego pistoletu pneumatycznego

Wymagania:

Doświadczenie w pracy z maszyną CNC do obróbki drewna

Doświadczenie w branży meblarskiej lub przemyśle drewnianym

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

zatrudnienie na belgijskich warunkach.

stawkę: 14,50 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).

dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4406€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2386 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

gwarantowane 39 h pracy tygodniowo.

pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

opiekę polskiego koordynatora.

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

dofinansowanie do dojazdów do pracy.

płatne święta.

pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić [zobacz tel] zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA