Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone

  • praca fizyczna
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Operator maszyn (K/M)

Data dodania oferty: 2019-09-30
ID oferty: 872
Dodaj do obserwowanych

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

(zobacz więcej)

Niemcy, Passau

umowa o pracę | pełny etat
Zobacz na mapie
Zadzwoń 887... zobacz cały
Poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn przemysłowych dla naszego partnera z Niemiec do pracy w okolicy miejscowości – Passau (PL: Pasawa)

Opis stanowiska:
 monitorowanie i konserwacja maszyn produkcyjnych,
 analizowanie awarii i naprawianie maszyn oraz robienie dokumentacji,
 instalacja, testowanie programów do maszyn,
 kontrola jakości wytworzonych dóbr

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie 11,83 Euro brutto/h + 25 Euro diety,
 zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę,
 niemiecka umowa o pracę oraz pełny pakiet socjalny,
 możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,
 wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech.
Wymagania:
 wiedza techniczna na temat urządzeń stosowanych przy obróbce drewna,
 wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
 mile widziane własne prawo jazdy i samochód,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres,
mailowy: [zobacz email]
lub
kontakt telefoniczny do opiekuna oferty pana Michała,
[zobacz tel] .

www.diwapolska.pl
Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA