Operator wózka typu Reachtruck/Magazynier: 13,62 euro brutto/h - Belgia

2020-08-29 ID OFERTY: 129310
 • KS Service (zobacz więcej)

  Belgia,  Gent

  • umowa o pracę
  • pełny etat
Jakie warunki musisz spełnić, aby zostać zatrudnionym?Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów, pragnących stabilnego i długotrwałego zatrudnienia. Niezwykle ważne jest doświadczenie na analogicznym stanowisku, komunikatywna znajomość języka angielskiego i możliwość wyjazdu własnym samochodem na teren Belgii.

 

Opis firmyAgencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii).

Obecnie dla naszego Klienta firmy, będącej międzynarodowym dostawcą usług logistycznych poszukujemy doświadczonych Operatorów wózka widłowego.

 

Poszukujesz pracy długoterminowej?Dołącz do nas!

Do Twoich obowiązków będą należeć obsługa wózka widłowego wysokiego składowania oraz prace magazynowe.

 

Jakie benefity od nas otrzymasz?Jako Agencja Zatrudnienia certyfikowana zarówno w Polsce, jak i Belgii, oferujemy:
 • polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii (będziesz otrzymywać wynagrodzenie w walucie euro, a rozliczać się w Polsce)
 • wynagrodzenie w wysokości 12,67 euro brutto/h oraz dodatek zmianowy
 • system poleceń (będąc naszym Pracownikiem możesz polecić osobę do pracy – po przepracowaniu przez nią dwóch tygodni otrzymasz od nas 150 euro netto)
 • kartę paliwową, dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski, dodatek za podwożenie innego Pracownika (100 euro brutto/mies.)
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę naszego Koordynatora w Belgii

 

Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.