Praca za granicą- Holandia

2020-08-28 ID OFERTY: 129279
  • Stip United Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Holandia,  's-Hertogenbosch , podkarpackie

    • wszystkie
    • wszystkie
Opis stanowiska

STIP UNITED Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy:
Pracownik produkcji
Lokalizcja: Holandia (Hertogenbosch)
Zakład jest w pełni zmechanizowany.
Do Twoich zadań będzie należeć m in:
- Obsługa maszyn
- Kontrola jakości
- Przesuwanie produktów z linii do pudeł
 
Szczegóły:
- Praca w systemie 2 zmianowym (6:00-18:00, 18:00-6:00)
- Minimum 45h pracy tygodniowo (możliwe nadgodziny, płatne dodatkowo)
- Na każde przepracowane 2h przysługuje 30 min przerwy
- Możliwość zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach
 
 

Wymagania stanowiska

- Chęci do pracy
- Przestrzegania zasad higieny
- Mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy

- Bezpłatne zakwaterowanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Transport do i z miejsca pracy
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
 
 

Zadzwoń do Nas lub wyślij swoje CV!
tel. 602159200 lub 730 880 768
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.