Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Prace magazynowe/Obsługa Reachtrucka - 13,62 euro brutto/h i benefity - Belgia

Data dodania oferty: 2020-06-25
ID oferty: 112968
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Belgia, Gent
umowa o pracę | pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Operator wózków widłowych wysokiego składowania (Reach Truck)/ Magazynier.

Nasze preferencje:

  • praktyka w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania (Reach Truck)
  • doświadczenie w pracach magazynowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Nasze benefity:

  • umowa o pracę na warunkach belgijskich (stawka belgijska, składki odprowadzane w Polsce)
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie + premia zmianowa (12,67 euro brutto/h + 7,5 % premii zmianowej)
  • szereg innych benefitów
  • pomoc koordynatora na terenie Belgii
  •  wsparcie w zoorganizowaniu zakwaterowania

Główne obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego typu Reach Truck
  • wykonywanie parac magazynowych
  • praca z dokumentacją magazynową
  • prace porządkowe

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA