Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Prace produkcyjne przy basenach: 14 euro brutto/h i kwaterunek - Belgia

Data dodania oferty: 2020-06-24
ID oferty: 112804
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Belgia, Overpelt
umowa o pracę | pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jesteśmy polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją gotowych basenów poszukujemy Kandydatów zainteresowancyh podjęciem długofalowej współpracy na stanowsku Laminiarza.

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć:
  • laminowanie basenów, schodów, a także płyt ochronnych metodą reczną i natryskową
  • przygotowywanie form przeznaczonych do laminowania
  • mieszanie, aplikacja żelkotu oraz żywicy
  • odpowietrzanie żywicy ręcznie

Aplikuj, a w zamian otrzymasz:

Atrakcyjną formę zatrudnienia - umowę o pracę, opartą na belgijskich warunkach płacowych

Co to oznacza ? Otrzymujesz belgijskie wynagrodzenie w wysokości 14 euro brutto/h, a swoje składki emerytalne odprowadzasz w Polsce.

Oczywiście istnieje możliwość podwyższenia stawki po okresie próbnym !

Gwarantujemy również ubezpieczenie zdrowotne oraz zoorganizowanie zakwaterowania!

Natomiast osobom moblinym przekazujemy kartę paliwową i dodatek za podwożenie innego pracownika oraz pokrywamy koszty zakwaterowania do 200 euro mies. (po przepracowaniu 1 miesiąca).

Oczekujemy jedynie...

Doświadczenia w laminowaniu oraz znajomości języka angielskiego (minimum stopień podstawowy).

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA