Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Prace przy laminowaniu basenów - 14 euro brutto/h i system poleceń - Belgia

Data dodania oferty: 2020-06-07
ID oferty: 110929
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Belgia, Overpelt
umowa o pracę | pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Posiadasz doświadczenie jako laminiarz?

Dołącz do nas! Gwarantujemy polską umowę o pracę na warunkach belgijskich oraz stawkę 14 euro brutto/h, która może wzrosnąć do 15 euro brutto/h! Dzięki naszej umowie będziesz rozliczać się w Polsce, a poza atrakcyjną stawką oferujemy również inne benefity (karta paliwowa, trzynasta pensja itp) !

Wiemy, że wyjazd za granicę wiąże się ze zmianami i możesz odczuwać przed tym obawę. Jednak nie masz ku temu powodów! Na terenie Belgii czuwa nasz Koordynator, który pomoże Ci w razie potrzeby!

Przed Twoim przyjazdem zorganizujemy Ci również zakwaterowanie!

Dodatkowo, jeśli polecisz osobę, którą zatrudnimy otrzymasz od nas 100 euro brutto (po przepracowaniu miesiąca)

Nasze oczekiwania:

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w ręcznym i maszynowym laminowaniu basenów, schodów i płyt ochronnych. Znajomość języka angielskiego oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem stanowią dodatkowe atuty!

Zakres zadań:

Nasz Klient jest ekspertem w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji basenów. W związku z tym będziesz laminować schody i baseny metodą ręczną i natryskową, a także przygotowywać formy do laminowania. Będziesz również mieszać i nakładać żelkot oraz odpowietrzać żywicę.

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA