Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Rzeźnik Wędliniarz w Belgii - 14,15 euro brutto/h

Data dodania oferty: 2020-06-24
ID oferty: 112803
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Belgia, Ichtegem
umowa o pracę | pełny etat
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży wędliniarskiej, poszukujemy Pracowników na stanowisko Rzeźnika Wędliniarza.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie gotowanej szynki
  • usuwanie skóry i kości
  • formowanie, rozformowywanie i pakowanie mięsa

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Benefity:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (stawka belgijska, składki odprowadzane w Polsce)
  • stawka godzinowa 14,15 euro brutto/h
  • liczne dodatki
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opieka polskiego koordynatora w Belgii

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA