Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Slusarz / Stahlbauschlosser (m/w/d)

Data dodania oferty: 2020-02-18
ID oferty: 90976
Dodaj do obserwowanych

Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH

(zobacz więcej)
Niemcy, Duisburg
umowa o pracę | praca tymczasowa
od 15,00€ -... EUR za godzinę
Zadzwoń M 0... zobacz cały
Miejsce pracy: Duisburg
Czas pracy: 02.03.2020 – 31.03.2020

Twoje zadania:

• Ciecie autogenem
• Ogolne prace slusarskie zwiazane z cieciem i obrobka stali
• Bezpieczne mocowanie ladunkow oraz bezpieczne przenoszenie wyciagnikow (kurs BG)
• Praca na wysokosci okolo 30 Metrow
• Czytanie ze zrozumieniem rysunkow technicznych
• Bezpieczna obsluga maszyn i urzadzen

Czego oczekujemy:

• Doswiadczenie w pracy jako slusarz min 5 lat, posiadanie odpowiedniego wyksztalcenia w tym zakresie
• Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
• Umiejetnosc analitycznego myslenia
• Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec w okresie minimum 02.03.2020 – 31.03.2020
• Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie A2 jest wymogiem bezwzglednym – rysunki techniczne i informacje w zakresie wykonywania zadan sa w jezyku niemieckim
• Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 15,00€ - 16,00€ brutto / h plus 28 € „diety“ za kazdy przepracowany dzien – srednie zarobki brutto – Stawka podstawowa 2560 € plus 588 € (nieopodatkowanej diety)
• W przypadku przepracowanych pelnych 4 tygodni zwrot kosztow dojazdu w kwocie max 150 €
• Brak Zeitkonta
• Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
• Przejecie przez pracodawce kosztow zakwaterowaia w okresie wykonywanej pracy do kwoty 600 € za osobe / miesiac
• Prace na dluzszy okres czasuPomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA