spawacz tig/wig/mag

2020-11-14 ID OFERTY: 44710
  • Personel Konsulting (zobacz więcej)

    od 5500 EUR do 6000 EUR /mies. brutto

    Szwajcaria, Zamość, Kilińskiego 68 a

    • wszystkie
    • pełny etat
Zatrudnimy w Szwajcarii od maja 2020 roku spawaczy TIG, MAG/WIG
Praca jest na terenie całej Szwajcarii , przynajmniej 12 miesięcy.
Od kandydatów wymagamy w mowie znajomość języka niemieckiego , lub angielskiego.


LICZBA WAKATÓW 80 MAG HL045,
30 WIG, TIG HL 045
110 ŚLUSARZY, MONTERÓW RUR/
110 POMOCNIKÓW.
Fachowcy muszą mówić w jednym z tych języków, pomocnicy zaś nie.
Praca jest w przemyśle spożywczym, budownictwie, transporcie itp.
Pracownicy będą przydzielani do prac według dotychczasowego doświadczenia, oraz posiadanych uprawnień.
Płaca dla fachowców od 34 CHF/ GODZ
Płaca pomocników 30 CHF/godzina.
Dokumenty aktualny życiorys w języku niemieckim , angielskim ze zdjęciem i kopią certyfikatów, szkoleń, świadectw pracy
wysyłąć na adres.

Z kandydatami zakwalifikowanymi podpisane będą Umowy gwarantujące zatrudnienie maj 2020

--
Personel Konsulting

tel. + 48 516 620 061
www.goldennet.pl/firma.20010
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.