Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

spedytor

Data dodania oferty: 2020-06-22
ID oferty: 112638
Dodaj do obserwowanych

PLV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

(zobacz więcej)
Niemcy, Kupfer
wszystkie | wszystkie
Zobacz na mapie
Zadzwoń 487... zobacz cały
Dla naszego partnera z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spedytor
Miejsce pracy: D-74547 Kupfer

Obowiązki:
• Planowanie i organizacja transportów w oparciu o własny tabor
• Monitorowanie realizacji zleceń transportowych , ustalanie tras, zdalna koordynacja pracy kierowców
• Dbanie o jakość i terminowość dostaw
• Optymalizacja tras
• Przekazywanie dyspozycji kierowcom
• Wystawianie zleceń
• Nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość zakwaterowania
• Pomoc doświadczonych kolegów
• Niepowtarzalną atmosferę

Aplikuj telefonicznie w godzinach od 8.00 do 17.00 na nr tel. [zobacz tel] , na adres e-mail: [zobacz email] lub przez formularz.
Prosimy o załączenie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLV sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA