Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Specjalista ds. Marketingu / e-Commerce

Data dodania oferty: 2020-02-21
ID oferty: 91529
Dodaj do obserwowanych

Praca Na Teraz

(zobacz więcej)
pełny etat
Zadania: Zarządzanie treściami na dwóch stronach (sklepach), w szczególności produktami, z czasem będą uruchamiane nowe sklepyTworzenie kampanii reklamowych i współpraca z partneramiWspółpraca z copywriterami, specjalistami IT oraz grafikamiWsparcie działu sprzedażyBieżąca analiza ruchu na stronach połączona z raportowaniem sprzedażyWymagania: 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)Bardzo dobra znajomość specyfiki e-commerceDobra znajomość HTML i CSSZmysł estetycznyDobra znajomość języka angielskiegoBardzo dobra znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Webmaster Tools (Console), WooCommercePortfolio / prezentacja swoich dokonańOferta: wynagrodzenie podstawowe od 2800 zł netto do 3200 zł netto, uzależnione od doświadczenia+ procent od obrotu+ premia uznaniowa2-tygodniowy okres testowy,  3 m-czny okres próbny, potem umowa na 6 m-cyMiejsce pracy: hurtownia sprzedająca wysokiej jakości dekoracje do wnętrzmagazyn i biuro w Przeworskujesteśmy firmą rodzinną, nie korporacjąmożliwość pracy zdalnej

# Porada: wyszukiwanie zagranicznych ofert, przesyłanie CV - PRACOWNIK | # Porada: dodawanie zagranicznych ofert pracy - PRACODAWCA