Specjalista ds. sprzedaży on-line z językiem angielskim

2020-09-11 ID OFERTY: 132561
  • Praca Na Teraz (zobacz więcej)

    • pełny etat
Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmiebardzo dobra znajomość języka polskiego, najlepiej z wykształceniem filologicznymmile widziane doświadczenie w pracy za granicą lubmile widziane doświadczenie w pracy z klientami anglojęzycznymi w Polscedoświadczenie w pracy minimum 2 latasprawne posługiwanie się aplikacjami internetowymi (systemy zamówień i sprzedaży, sklepy internetowe, google suite)umiejętność szybkiego uczenia sięOferujemy: 2500 PLN netto podstawa+ 2% prowizji od sprzedaży (łącznie 3000 – 5000 PLN / m-c netto)wynagrodzenie uzależnione doświadczeniaumowę o pracępraca na miejscu i zdalna (4/1 w tygodniu)3-miesięczny okres próbny, potem umowa na rokZadania: zarządzanie sklepami internetowymiwprowadzanie ofert, zdjęć, tworzenie opisów w języku angielskim i polskimobsługa sprzedaży na rynku brytyjskim, w szczególności Londynprowadzenie rozmów telefonicznych oraz korespondencji w języku angielskimMiejsce pracy: hurtownia sprzedająca wysokiej jakości dekoracje do wnętrzmagazyn i biuro w Przeworskujesteśmy firmą rodzinną, nie korporacjąstart pracy: styczeń 2021 (możliwość wcześniejszego rozpoczęcia)
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.