CNC Operator maszyn z doświadczeniem
Praca w Niemczech dla Fachowców!

Operator maszyn CNC 2410-2610 euro na rękę, niemiecka umowa o pracę

Strona główna » Oferty pracy » Praca na budowie i produkcji » Operator maszyn CNC » Operator maszyn CNC 2410-2610 euro na rękę, niemiecka umowa o pracę

Oferta pracy:

Operator maszyn CNC z doświadczeniem w programowaniu maszyn

Miejsce pracy: Niemcy, Dortmund

Wynagrodzenie: 2410-2610 euro na rękę
Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tą ofertę pracy

sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz

OFERUJEMY:
  • Zarobki na rękę – 2410-2610 EURO
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia, dodatki niemieckie:
    Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne, ubezpieczenie na życie
  • Zdobycie nowego, cennego doświadczenia
  • Dobre warunki i stabilność zatrudnienia
OPIS OFERTY:
  • Praca w okolicy Dortmundu
  • Firma jest światowym dostawca komponentów ze stali nierdzewnej
  • Obowiązki: obróbka elementów stali, produkcja komponentów, robienie pomiarów
  • Obsługa suwnic, wózków widłowych oraz pieców
  • Praca na trzy zmiany: poranna, popołudniowa, nocna
OCZEKUJEMY:
  • Znajomości niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenia w programowaniu i ustawianiu maszyn CNC
  • Znajomości sterowników (Siemens, Heidenhain)
  • Umiejętności obsługi wózka widłowego i suwnic, narzędzi pomiarowych