Operator Maszyn CNC Tokarz / Frezer

Agencja HR LEVEL WORK nr Certyfikatu 10944/ 17663

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Obsługa obrabiarek CNC – frezarka lub tokarka
  • Wykonywanie detali zgodnie z technologią produkcyjną
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych, pomiar wykonanych detali
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja i chęć do pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie bezpośrednio u pracodawcy na pełny etet
  • Pracę na 2 zmiany: 6-14, 16-24, poniedziałek - piatek (możliwość nadgodzin)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym

Prosimy o wyrażenie zgód