Operator Maszyn i Urządzeń

Agencja HR LEVEL WORK nr Certyfikatu 10944/ 17663

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • ustawianie i obsługa maszyn do obróbki metali frezarki konwencjonalne lub/i CNC,
  • pomiary wytworzonych wyrobów, konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem,
  • rejestrowanie/raportowanie zdarzeń produkcyjnych.

Wymagania stanowiska

  • znajomość obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem w metalu (tokarki, szlifierki, drążarki),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność posługiwania się precyzyjnymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi.

Zapraszamy do aplikowania również absolwentów szkół zawodowych lub średnich

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia między 4700 zł – 5040zł brutto,
  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • prywatną opieką medyczną oraz ubezpieczenia grupowe, programy motywacyjne i lojalnościowe.

Prosimy o wyrażenie zgód