Operator techniczny (ustawiacz)

Agencja HR LEVEL WORK nr Certyfikatu 10944/ 17663

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Działanie według ściśle określonych procedur i zasad obowiązujących w dziale produkcji.
  • Dbałość o realizację zadań zgodnie z procedurami ISO, BRC, FSC zarządzeniami wewnętrznymi i poleceniami przełożonych.
  • Montaż i demontaż form na maszynach zgodnie z procedurami.
  • Ustawianie i obsługa maszyn w celu wykonania zleceń produkcji, monitorowanie poprawności pracy maszyny i prawidłowych parametrów znajdujących się na maszynie zgodnie z procedurami
  • Przezbrajanie maszyny do wykrawania formatek oraz formowania papieru.
  • Ocena jakości papieru, formatek przy starcie zlecenia produkcyjnego w systemie NOVA, oznaczanie właściwego przestoju.
  • Produkcja, ściąganie formatek z maszyny wykrawającej oraz dostarczenie ich do maszyny formującej.
  • Kontrola ilości papieru, formatek i komponentów, wywołanie w systemie NOVA jeśli jest taka potrzeba.
  • Identyfikowanie awarii, zgłaszanie RED-TAG-ów i podejmowanie działań zapobiegawczych.
  • Korygowanie parametrów procesów w celu eliminowania błędów oraz poprawy jakości.
  • Kontrola procesu produkcyjnego na zmianie, stały nadzór nad jakością wyrobów, monitorowanie poziomu odpadów.

Wymagania stanowiska

  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Stosowania ustalonych standardów jakościowych
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Dbałości o porządek
  • Umiejętności manualnych
  • Znajomości podstaw mechaniki
  • Gotowości do nauki
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenia w produkcji w ustawianiu, przezbrajaniu maszyn – 2 lata
  • Mile widziane znajomość maszyn do produkcji opakowań papierowych
  • Uprawnienia UDT na wózki, suwnice oraz SEP E1 mile widziane

Oferujemy

  • Umowa o pracę

Prosimy o wyrażenie zgód