Księgowa

Accountancy, finance, Excel, taxes

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Supply Chain & Logistics, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Księgowa/y

Zakres obowiązków:

1. Wspieranie w prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Udział w przygotowywaniu i składaniu deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów do urzędów skarbowych i ZUS.

3. Nadzór nad poprawnością dokumentów księgowych i finansowych.

4. Udział w przygotowaniu raportów finansowych i analiz.

5. Współpraca z audytorami zewnętrznymi i innymi instytucjami finansowymi.

6. Aktywna rola w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego.

7. Ścisła współpraca z działem HR w zakresie rozliczeń płacowych.

8. Utrzymanie komunikacji z klientami i dostawcami w języku angielskim.

9. Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i dostosowywanie do nich praktyk księgowych.

10. Wsparcie zarządu w podejmowaniu decyzji finansowych poprzez dostarczanie szczegółowych analiz i raportów.

Oczekiwania:

1. Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne.

2. Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie.

4. Znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego.

5. Doświadczenie w pracy z międzynarodowymi klientami będzie dodatkowym atutem.

6. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

7. Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.

Oferujemy:

1. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

2. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

3. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

4. Pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa itp.).

5. Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Oczekujemy, że kandydat będzie wykazywał się wysokim poziomem odpowiedzialności, precyzji oraz umiejętnością analitycznego myślenia. Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów księgowych oraz proaktywne podejście do zadań będą dodatkowym atutem.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Logistyka & Łańcuch Dostaw
Lokalizacja
Kielce
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1184156
Data ważności
21 May 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Grabek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 885 899 476