Księgowy/a

Accountancy, finance, Excel, ERP, taxes
Nasz klient, firma z branży produkcyjnej zlokalizowana w województwie łódzkim, poszukuje osoby na stanowisko: Księgowy/a

Obowiązki:
- Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- Przygotowywanie deklaracji podatkowych i rozliczeń z urzędami skarbowymi,
- Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,
- Analiza i raportowanie danych finansowych,
- Współpraca z zewnętrznymi audytorami.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości,
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności,
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
- Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP oraz znajomość angielskiego.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
- Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),
- Przyjazną atmosferę i wsparcie profesjonalnego zespołu,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Produkcja
Lokalizacja
Lódz
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1184679
Data ważności
11 Jun 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Anna Grabek, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: 885 899 476