Nowe Zlecenie !! Opiekunka do pary

Opis stanowiska

W gospodarstwie domowym mieszkają 2 osoby. Pan  ( 88 lat, 165 cm, 80kg) ma arytmię, nadciśnienie oraz problemy z chodzeniem po operacji prawej ręki i nogi rok temu ( miał zatrucie krwi). Mężczyzna nosi okulary do czytania. Codziennie - 7razy w tygodniu- przychodzi służba pielęgnacyjna. Zajmują się oni higieną oraz podają leki. Opiekunka powinna tylko pomóc wieczorem w przebraniu się oraz pamiętać,żeby przy lóżku na noc zostawiać butelkę na mocz. Dodatkowo 2 razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta i 1 raz w tygodniu terapeuta zajęciowy.
Główna praca opiekuna to opieka nad seniorką. Kobieta ma 89 lat, 150cm, 50kg, PG2. Pani ma początki demencji, problemy z chodzeniem , depresję. Jeśli chodzi o depresją to należy pani organizować dzień , tak aby cały czas miała zajęcie, problemy z chodzeniem pojawiły sie po upadku, dlatego powinna poruszać się z rollatorem. Demencję ma stwierdzoną od 3 lat, ma problemy z pamięcią krótkotrwałą, wyraża się jasno. Nie ma nocnego wstawania( może być tylko w nagłym wypadku). Pani często leży w łóżkui czyta ksiązki. Potrzebuje pomocy w chodzeniu do toalety, korzysta z krzesła toaletowego przy pomocy opiekuna.Jest osobą komunikatywną oraz stanowczą.
Do obowiązków opiekuna należeć będzie pomoc w chodzeniu,staniu, siadaniu(podopieczna jest w stanie pomagać), prowadzenie gospodarstwa domowego (pranie sprzątanie. prasowanie, gotowanie, zmywanie). W domu jest do dyspozycji rollator, wózek inwalidzki elektryczny, lift do wanny, winda schodowa,krzesło toaletowe, przycisk do wzywania pomocy.
Pani 2 razy w tygodniu korzysta z Tagespflege, rodzina równiez może pomagać ( córka mieszka 40 km dalej). Do pana przychodzi służba pielęgnacyjna, ale jest też pomoc domowa/sprzątaczka.
Dla opiekunki jest osobny pokój z internetem oraz osobne WC (prysznic do wspólnego użytku).
Rodzina mieszka w domu jednorodzinnym na wsi, przystanek jest 200m dalej, do sklepu ponad 30 minut.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność minimum na 6 tygodni
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1500/2000 €
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Adres zamieszkania

Ort
Zeitraum
Geschlecht und Alter
Gesundheitszustand
Ausgeführte Tätigkeiten

Prosimy o wyrażenie zgód