Mechanik serwisowy wózków widłowych

Opis stanowiska

Miejsce pracy:  Lubin, Legnica, Jawor, Zgorzelec, Jelenia Góra, Złotoryja, Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Dąbrowa Górnicza

- naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta

- analiza i rozwiązywanie problemów technicznych

- wykonywanie prostych napraw i przeglądów technicznych elektrycznych wózków widłowych

- tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Wymagania stanowiska

- wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie

- doświadczenie w zakresie napraw mechanicznych

- wiedza i praktyka w zakresie mechaniki, hydrauliki siłowej oraz elektrotechniki,

- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

- czynne prawo jazdy kat. B.

- solidność, rzetelność, odpowiedzialność , samodzielność.

- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych.

- dodatkowym atutem będzie znajomość różnych marek wózków widłowych

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie i premia

- grafik: poniedziałek-piątek 7:00-15:00/8:00-16:00

- szkolenia techniczne

- prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

- kartę MultiSport

- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne

Prosimy o wyrażenie zgód