Pracownik serwisu wózków widłowych

Opis stanowiska

Miejsce pracy:  Gorzów Wielkopolski (lubuskie woj.)

- wykonywanie prostych napraw i przeglądów technicznych elektrycznych wózków widłowych

- analiza i rozwiązywanie problemów technicznych

- tworzenie raportów i dokumentacji

Wymagania stanowiska

- wykształcenie techniczne zawodowe

- doświadczenie w zakresie napraw mechanicznych

- podstawowa wiedza i praktyka w zakresie mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

- znajomość  różnych marek wózków widłowych

- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

- odpowiedzialność solidność, rzetelność.

- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych.

Oferujemy

- znajomość wózków widłowych różnych marek

Prosimy o wyrażenie zgód