Kucharz

Kucharz

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi normami i recepturami.
  • Zarządzanie zapasami i magazynem
  • Sumienne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonym stanowiskiem.
  • ponoszenie odpowiedzialności za jakość potraw oferowanych gościom

Wymagania stanowiska

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (co najmniej na poziomie A2)
  • Ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie kucharza jest dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • pożądana jest znajomość zasad HACCP
  • gotowość do pracy w branży hotelarskiej i gastronomicznej
  • Silne zdolności interpersonalne, komunikatywność.
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 1800 do 2600 euro/ msc
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • stała i odpowiedzialna praca
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne i uzależnione od wyników wynagrodzenie z terminową wypłatą
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazna i chętna do współpracy atmosfera w miejscu pracy

Prosimy o wyrażenie zgód