Opiekunka na stałe zlecenie !!

Opis stanowiska

Do opieki jest samotna pani 90 lat, 168 cm, 60 kg, ma 3. grupę pielęgnacyjną. Choruje na osteoporozę, osłabienie starcze i Alzheimera. Asekuracyjnie nosi pampersy, ale sama sobie je zmienia. Miewa stany depresyjne. Podopieczna ma bardzo słaby słuch, porusza się z pomocą balkonika, czasami potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Codziennie przychodzi służba pielęgnacyjna, raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Przy zakupach pomaga córka.

Mieszka w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna jest osoby pokój 20m2 z łazienką.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność minimum na 6 tygodni
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1450/1750 €
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Adres zamieszkania

Ort
Zeitraum
Geschlecht und Alter
Gesundheitszustand
Ausgeführte Tätigkeiten

Prosimy o wyrażenie zgód