Monterzy lub elektrycy od ZARAZ

Opis stanowiska

Jako agencja pracy z kilkuletnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim aktualnie dla naszych stałych Klientów z branży budowlanej i przemysłowej poszukujemy pracowników na stanowisko:
Elektromonter instalacji elektrycznych -
wykonuje, przebudowuje, konserwuje, naprawia różnego typu instalacje elektryczne jedno- i trójfazowe, instaluje dodatkowe punkty zasilania, diagnozuje, wyszukuje i usuwa uszkodzenia w instalacjach elektrycznych, dobiera odpowiednie zabezpieczenia w obwodach siłowych i oświetleniowych, montuje rozdzielnice niskiego napięcia, montuje, instaluje oraz konserwuje oprawy oświetleniowe, diagnozuje, wyszukuje i usuwa uszkodzenia silników elektrycznych, wykonuje pomiary diagnostyczne instalacji elektrycznych oraz rezystancji uziemień, instaluje i demontuje proste urządzenia elektryczne małej i średniej mocy.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym;
-samochów na wyjazd;
-gotowość do długofalowej współpracy;
-dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

-2500 EUR netto ( odjąć koszty zakwaterowania)
-niemiecką umowę o pracę
-pomoc w znalezieniu mieszkania

Adres zamieszkania

Ort
Zeitraum
Geschlecht und Alter
Gesundheitszustand
Ausgeführte Tätigkeiten

Prosimy o wyrażenie zgód