Koordynator Projektu- Białystok

Opis stanowiska

Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Projektu

Miejsce pracy: BIAŁYSTOK

Zakres obowiązków:

·       Koordynacja pracy projektantów i wykonawców robót budowlanych

·       Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót

·       Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót

·       Przygotowywanie wniosków urzędowych

Wymagania stanowiska

·       Wykształcenie średnie techniczne

·       Znajomość obsługi MS Office, AutoCad

·       Prawo jazdy kat. B

·       Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i Wykonawcami

Oferujemy

·       Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie.

·       System premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników.

·       Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii.

·       Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy.

·       Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej.

·       Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

·       Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o wyrażenie zgód