Rekruter ze znajomością jęz. rosyjskiego

Opis stanowiska

Firma Pajmon CPT świadcząca usługi outsourcingu i leasingu pracowniczego dla przemysłu na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko Rekruter. Dostarczamy pracowników z takich krajów jak Polska, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Gruzja.

Wiemy jak ważna jest praca Rekrutera oraz sprawna rekrutacja personelu, więc jeśli rekrutowanie ludzi to Twoja pasja zapraszamy do wysłania CV.

Zakres obowiązków:

- samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

- sourcing odpowiednich Kandydatów

- prezentowanie oferty pracy Kandydatom

- aktywne pozyskiwanie Pracowników za pomocą bazy Kandydatów, social mediów, portali branżowych i innych źródeł, które uznasz za efektywne

- publikacja ogłoszeń na stronie www oraz zewnętrznych portalach

- analiza rynku, a także aktywne poszukiwania w celu dotarcia do najlepszych Pracowników

- współpraca z koordynatorem ds. HR i marketingu

- budowanie dobrego Employer Brandingu pracodawcy

Wymagania stanowiska

- doświadczenie w rekrutacji minimum 1 rok.

- mile widziane (nie jest to niezbędne) wykształcenie wyższe z zakresu ZZL, prawo pracy, filologia rosyjska, filologia ukraińska lub native speaker

- komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie

- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

- znajomość polskiego rynku pracy

- wysokie umiejętności interpersonalne oraz rozumienie biznesu

- sprawne poruszanie się w social mediach w tym na Linkedin

Oferujemy

- Umowę o pracę, zlecenie lub B2B

- Nowoczesne środowisko pracy wśród ekspertów na rynku

- Wynagrodzenie podstawowe 3500 - 4000 netto plus prowizje za efekty

- Pracę stacjonarną, zdalną lub hybrydową

- Laptop służbowy

- Bazę kandydatów

- Wstępne doszkolenie z zakresu rekrutacji i social mediów

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód