Kierowca / Traktorzysta

Opis stanowiska

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników z okolic Brzegu oraz pracowników z Ukrainy, Białorusi na stanowisko kierowca – traktorzysta.

Wymagania stanowiska

Zakres obowiązków:

  • koszenie traw pasa drogowego kosiarkami bijakowymi
  • inne roboty utrzymaniowe na drogach publicznych
  • pielęgnacja drzew
  • zimowe odśnieżanie dróg, chodników i obiektów kubaturowych

Od kandydatów oczekuje się:

  • wykonywanie obowiązków z należytą starannością
  • dbałość o powierzone narzędzia
  • chęci do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie- UMOWA O PRACĘ- PEŁNY ETAT
  • Wynagrodzenie 5 000- 7 000 zł/mies. brutto , wynagrodzenie adekwatne do do zaangażowania i doświadczenia w wykonywaniu czynności służbowych od 17-21 zł netto + premie
  • miłą atmosferę

PRACA OD ZARAZ !!!

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości KIEROWCA OPERATOR maszyn rolniczych

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód