Nowe zlecenie do samotnej pani od 12.07!

Opis stanowiska

Do opieki jest pani 88 lat, 170 cm, 75 kg, ma 2. grupę pielęgnacyjną (został złożony wniosek o wyższą grupę), cierpi na artrozę, ma niedowład prawej strony ciała. Podopieczna choruje na nadciśnienie, niewydolność serca. Jest po wylewie. Ma alergię na cytrusy. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Trzeba pomagać jej przy przejściu z wózka  - jest w stanie pomóc przy transferze. Pani cierpi na częściową inkontynencję, ma cewnik i krzesełko toaletowe. Nosi pampersy. Trzeba myć panią i ubierać. Trzeba kroić jej posiłki na małe kawałki.

Opiekunka ponadto prowadzi gospodarstwo domowe – pierze, sprząta, gotuje i prasuje.

Będzie przychodzić do pani fizjoterapeuta. Przychodzi do niej służba pielęgnacyjna aby podać leki. Rodzina pomaga w zakupach. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z internetem. Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j. niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Prosimy o wyrażenie zgód