Nowe zlecenie na 3 tygodnie do samotnej pani!

Opis stanowiska

Do opieki jest samotna pani 90 lat, 160 cm, 55 kg, nie ma żadnej grupy pielęgnacyjnej. Potrzebuje pomocy przy transferze, ponieważ jest po złamaniu nogi. Cierpi na osłabienie starcze. Ma rozrusznik serca. Nosi okulary. Pani potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się.

Do dyspozycji jest krzesełko toaletowe, balkonik, krzesełko prysznicowe.

Pani mieszka w domku jednorodzinnym. Najbliższe sklepy są położone pół godziny drogi od domu.

Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z internetem.

W domu jest kot.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j. niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Prosimy o wyrażenie zgód