Stałe zlecenie w Detmold, od 18.07. komunikatywny niemiecki, 1550 EUR

Opis stanowiska

  • Podopieczną jest samotna Pani, 86 lat, 50 kg, 160 cm.
  • Pani cierpi na demencję, inkotynencję. Pani nie ropzoznaje w ogóle otoczenia, rodziny, bliskich jej osób. Nie jest agresywna, zdarza się, że odkłada gdzieś przedmioty, a później ich szuka, bo nie pamięta gdzie je odłożyła.
  • Ma duże problemy z mową, nosi okulary oraz aparat słuchwoy. Ma bardzo duże problemy z orietnacją w czasie i przestrzeni.
  • 1 x w tygodniu Pani jest na Tagespflege. Zakupy przeważnie robi rodzina.
  • Podopieczna ma psa- golden retriever, jest spokojny, chodzi się z nim na spacery 3x dziennie. Pani jest opanowana, spokojna. Pani bardzo dużo śpi w ciągu dnia.
  • Pani ma inkontynencję kałową, cały czas zakłada się jej pampersy. Ma problemy z jedzeniem, trzeba ją karmić. Pani jest niestabilna, potrzebuje aby trzymać ją za rekę, pomoc przy wstawaniu, siadaniu, przebieraniu.
  • Do dyspozycji jest balkonik, tolaeta krzesełkowa, pflegebett, materac przeciwodleżynowych, krzeselko prysznicowe.
  • Należy panią pielęgnować, kąpiel 1-2 x w tygodniu .
  • Do dyspozycji samochód VW Golf - można nim jeździć na zakupy.
  • Trzeba pilnować aby pani spożywała odpowiednią ilość płynów. Pani w nocy śpi, nie trzeba do niej wstawać.
  • Pani mieszka w mieszkaniu, dla opiekunki pokój + TV + Internet + wspólna łazienka.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Prosimy o wyrażenie zgód